Najszybszy taras świata

Płytki kompozytowe DuoFuse w szyku szachownicyWystarczy tylko równe podłoże i jedna minuta, by we własnym ogródku lub na balkonie zamontować taras. Po rynkowym sukcesie desek kompozytowych DuoFuse, producent firma Plastivan wprowadza nowość, określaną już przez architektów jako rewolucja wśród tarasów.

Płytki kompozytowe (Composite Decking Tiles) to szybki i prosty sposób na ogrodowy podest, ścieżkę, posadzkę balkonową czy też obrzeża basenów. Nowość firmy Plastivan to skonstruowane z desek, kwadratowe płytki o wymiarze 30 cm x 30 cm. Są one zamontowane na ruszcie z tworzywa sztucznego, który łączy poszczególne płytki ze sobą. Łączenia na zatrzask pozwalają na wielokrotne łączenie i rozdzielanie segmentów. Konstrukcja o wysokości 2,2 cm zmieści się na każdym balkonie i innej powierzchni, gdzie tradycyjny montaż byłby utrudniony. Co ważne, może być ona umieszczona nawet na starych i popękanych płytkach ceramicznych czy też betonowej posadzce. Twarde podłoże to jedyny wymóg dla tego produktu.

Sposób na taras w miejscach trudnodostępnych Płytki umocowane na ruszcie są szybkie i proste w montażu.Płytki kompozytowe to innowacyjna konstrukcja oraz zalety sprawdzonego na rynku systemu DuoFuse, odpornego na słońce i wodę oraz działalność szkodników. Kompozyt to wytrzymały materiał o właściwościach PCV, wyglądzie i zapachu drewna – tłumaczy Błażej Korzeniewski, doradca techniczny firmy Plastivan. Nowość w kolekcji DuoFuse to dwie propozycje kolorystyczne – odcień brązowy oraz szary. Płytki mogą być układane w rozmaitych układach wzdłuż lub jak na szachownicy. Można je szybko zdemontować i wykorzystać ponownie.

Pliki do pobrania:
Ulotka podesty kompozytowe DuoFuse