Dla architektów Plastivan Polska

Dla architektów

Firma Plastivan Polska od wielu lat współpracuje ze specjalistami od budowy i aranżacji domów oraz innych powierzchni użytkowych i mieszkalnych.

Naszym priorytetem jest jak najlepsza komunikacja z Państwem. Dlatego już teraz nasz serwis został specjalnie przygotowany dla potrzeb Architektów. Wszystkim zainteresowanym będziemy przesyłać próbki produktów, prezentacje wybranych realizacji oraz bibliotekę CAD oferty Plastivanu. Zachęcamy do zapoznania się ze specjalnie przygotowanymi dla Państwa materiałami. Szczególnie zachęcamy do przyjrzenia się bardzo popularnemu systemowi desek tarasowych DuoFuse.

Jesteśmy wdzięczni za zainteresowanie naszą ofertą.


Aktualności

 • System fasadowy DURASID
  14-11-2017

  System fasadowy DURASID znakomicie się sprawdza jako wykończenie zewnętrzne domów mobilnych zwanymi także domkami holenderskimi. Na zdjęciach znajdują się przykładowe rozwiązania zastosowane przez firmę Eco Mobile Home z Latchorzewa k. Warszawy. Producent stosuje system DURASID ORIGINAL 333mm. Jego klienci z uznaniem wypowiadają się na temat estetyki oraz trwałości domów mobilnych zbudowanych także przy pomocy DURASID. […]


 • Doufuse
  27-08-2017

  Zapraszamy do obejrzenia nowych referencji deski Duofuse w Rosji. Zobacz tutaj


 • Pozostałe wiadomości »