Dla architektów

Firma Plastivan Polska od wielu lat współpracuje ze specjalistami od budowy i aranżacji domów oraz innych powierzchni użytkowych i mieszkalnych.

Naszym priorytetem jest jak najlepsza komunikacja z Państwem. Dlatego już teraz nasz serwis został specjalnie przygotowany dla potrzeb Architektów. Wszystkim zainteresowanym będziemy przesyłać próbki produktów, prezentacje wybranych realizacji oraz bibliotekę CAD oferty Plastivanu. Zachęcamy do zapoznania się ze specjalnie przygotowanymi dla Państwa materiałami. Szczególnie zachęcamy do przyjrzenia się bardzo popularnemu systemowi desek tarasowych DuoFuse.

Jesteśmy wdzięczni za zainteresowanie naszą ofertą.


Aktualności

 • Pełna Deska Tarasowa DUOFUSE
  20-02-2018

  W 2018 roku Plastivan wprowadza nową Hybrydową, Pełna Deskę Tarasową DUOFUSE. Produkt został wytworzony w procesie ko-ekstruzji. Jest dostępny w trzech kolorach. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta w Biskupicach lub z naszymi przedstawicielami.


 • Nowy cennik detaliczny
  11-01-2018

  Szanowni Państwo, Z dniem 05.02.2018 firma Plastivan wprowadza nowy cennik detaliczny. Szczegóły będzie przedstawiać Biuro Obsługi Klienta w Biskupicach oraz regionalni przedstawiciele handlowi.


 • Pozostałe wiadomości »