O firmie

Plastivan Polska funkcjonuje na polskim rynku od 1993 r., jako oddział firmy belgijskiej, która od ponad 50 lat specjalizuje się w produkcji i dystrybucji najwyższej jakości materiałów budowlano – wykończeniowych. Od lat utrzymujemy pozycję lidera na europejskim rynku materiałów budowlanych.
Nasze podejście do budownictwa cechuje innowacyjność technologiczna oraz dbałość o wysoki poziom estetyki oferowanych produktów. Jesteśmy firmą proekologiczną, nasze wyroby powstają w nowoczesnych halach produkcyjnych, z materiałów najwyższej jakości. Stawiamy na nieskomplikowany, szybki montaż, trwałość, wygodę oraz bezpieczeństwo użytkowania.Nasza oferta obejmuje zarówno produkty do wykończenia wnętrz budynków mieszkalnych, jak i do zastosowań na zewnątrz. Bogate portfolio naszych produktów tworzą kompletne systemy elewacyjne, podbitkowe, tarasowe, ogrodzeniowe, elewacyjno-podbitkowe oraz profile wykończeniowe. Wśród nich dużą popularnością cieszą się deski tarasowe oraz ogrodzenia marki Duofuse wykonane z kompozytu drewnianego.Nagrody

t_baltyk

Mercurius Gedanensis

t_budma

Złoty Medal Targów Budma

reka_caritas

Pomocna Dłoń

Aktualności

 • Nowy cennik detaliczny
  11-01-2018

  Szanowni Państwo, Z dniem 05.02.2018 firma Plastivan wprowadza nowy cennik detaliczny. Szczegóły będzie przedstawiać Biuro Obsługi Klienta w Biskupicach oraz regionalni przedstawiciele handlowi.


 • Podłogi Viligno
  07-12-2017

  Podłogi LVT to użyteczne rozwiązania dla  domów rodzinnych. Zdjęcia przedstawiają pomieszczenia mieszkalne w Blachowni. Inwestor zdecydował się użyć Viligno na klej, w kolorze Dąb Tradycyjny.


 • Pozostałe wiadomości »