O firmie

Plastivan Polska funkcjonuje na polskim rynku od 1993 r., jako oddział firmy belgijskiej, która od ponad 50 lat specjalizuje się w produkcji i dystrybucji najwyższej jakości materiałów budowlano – wykończeniowych. Od lat utrzymujemy pozycję lidera na europejskim rynku materiałów budowlanych.
Nasze podejście do budownictwa cechuje innowacyjność technologiczna oraz dbałość o wysoki poziom estetyki oferowanych produktów. Jesteśmy firmą proekologiczną, nasze wyroby powstają w nowoczesnych halach produkcyjnych, z materiałów najwyższej jakości. Stawiamy na nieskomplikowany, szybki montaż, trwałość, wygodę oraz bezpieczeństwo użytkowania.Nasza oferta obejmuje zarówno produkty do wykończenia wnętrz budynków mieszkalnych, jak i do zastosowań na zewnątrz. Bogate portfolio naszych produktów tworzą kompletne systemy elewacyjne, podbitkowe, tarasowe, ogrodzeniowe, elewacyjno-podbitkowe oraz profile wykończeniowe. Wśród nich dużą popularnością cieszą się deski tarasowe oraz ogrodzenia marki Duofuse wykonane z kompozytu drewnianego.Nagrody

t_baltyk

Mercurius Gedanensis

t_budma

Złoty Medal Targów Budma

reka_caritas

Pomocna Dłoń

Aktualności

 • Pełna Deska Tarasowa DUOFUSE
  20-02-2018

  W 2018 roku Plastivan wprowadza nową Hybrydową, Pełna Deskę Tarasową DUOFUSE. Produkt został wytworzony w procesie ko-ekstruzji. Jest dostępny w trzech kolorach. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta w Biskupicach lub z naszymi przedstawicielami.


 • Nowy cennik detaliczny
  11-01-2018

  Szanowni Państwo, Z dniem 05.02.2018 firma Plastivan wprowadza nowy cennik detaliczny. Szczegóły będzie przedstawiać Biuro Obsługi Klienta w Biskupicach oraz regionalni przedstawiciele handlowi.


 • Pozostałe wiadomości »