MISJA, WIZJA, WARTOŚCI

Wizja.
– Nasze kilkudziesięcioletnie doświadczenie i ciągły rozwój zapewniają nam pozycję lidera na rynku materiałów budowlano-wykończeniowych w Europie, kojarzonego z wysoką jakością produktów i świadczonych usług oraz innowacjami.
– Tworzymy zespół wiarygodny i lojalny wobec naszych partnerów handlowych, którzy cenią sobie wysokie standardy obsługi i biznes oparty na zasadzie partnerstwa, co przekłada się na satysfakcję i przywiązanie do naszych marek u klientów.
– Nasza przewaga tkwi w zmotywowanym zespole, którego fundamentem są zdrowe międzyludzkie relacje i przekonanie, że pracujemy przede wszystkim dla siebie.
– Świadome stawianie sobie wyzwań, silne dążenie do zawodowego rozwoju i finansowego sukcesu gwarantują nam stabilność dziś i pozwalają śmiało patrzeć w przyszłość.


Misja.

– Dostarczamy funkcjonalne rozwiązania dla sektora budowlanego i wykończeniowego, zgodne z europejskimi standardami dbałości o środowisko naturalne. Dzięki nim nasi klienci oszczędzają czas i pieniądze, a nasi partnerzy handlowi rozwijają ich własne firmy.
– Dążymy do wyróżnienia się na rynku poprzez jakość całego procesu sprzedażowego, przejrzyste zasady współpracy i wprowadzanie innowacyjnych produktów jako odpowiedź na rosnące potrzeby klientów.
– Pracujemy na wizerunek społeczny stabilnego, rzetelnego pracodawcy i przedsiębiorstwa przyjaznego środowisku.


Wartości.

– W pracy cenimy: uczciwość, odpowiedzialność, pozytywne i zdrowe relacje w zespole, zaangażowanie w sprawy firmy i otwartość na wyzwania.
– W naszej firmie chcemy rozwijać: indywidualne i zespołowe umiejętności oraz konsekwencję w dążeniu do realizacji ambitnych celów.
– Nasz ciągły rozwój pozwala spełniać oczekiwania partnerów i klientów, a w sukcesie, którym za tym idzie mamy swój indywidualny i sprawiedliwy udział.
– Zasada Wygrany-Wygrany przyświeca nam w relacjach ze wszystkimi podmiotami w biznesie